O sklepie

Od 2015 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem asortymentu firmy WP - polskiego producenta przewodów hamulcowych miedzianych, miedziano-niklowych i stalowych oraz drobnych elementów samochodowych układów hamulcowych.

W ofercie posiadamy między innymi rurki hamulcowe w zwojach, złączki stalowe do przewodów hamulcowych z gwintami metrycznymi i calowymi, odpowietrzniki układów hamulcowych, łączniki, redukcje i trójniki mosiężne, mocowania przewodów hamulcowych, przyrządy do spęczania przewodów, części zamienne do przyrządów, giętarki i przecinarki do rur o różnych średnicach, jak również zestawy do samodzielnego wykonywania przewodów hamulcowych.

Ponadto prowadzimy sprzedaż materiałów mocujących różnych zastosowań, wśród których znajdują się między innymi obejmy zaciskowe ślimakowe oraz opaski kablowe.

Zaopatrujemy warsztaty samochodowe, sklepy motoryzacyjne, firmy zajmujące się renowacją pojazdów zabytkowych oraz centra logistyczno-magazynowe.

Z naszych produktów korzysta również branża transportowa, rolnicza, utrzymania kolei oraz uczelnie wyższe techniczne, do których zamówienia dostarczamy na terenie całego kraju.

Dbamy o jakość naszych produktów, dlatego dostępny w sklepie asortyment pochodzi od renomowanych polskich producentów i dystrybutorów posiadających wieloletnie doświadczenie w swojej branży.

Zapraszamy serdecznie,

Brakelines.eu

 

Niektóre znajdujące się na stronach sklepu grafiki i zdjęcia zamieszczone zostały dzięki uprzejmości oraz za zgodą Przedsiębiorstwo WP.

Wykorzystywane są w celach informacyjnych i poglądowych, a wszelkie nieuprawnione ich kopiowanie i/lub przetwarzanie jest zabronione bez wcześniejszego uzyskania zgody Dyspozytora i/lub Właściciela.

Wszystkie materiały graficzne posiadają znak wodny sklepu Brakelines.eu. Usuwanie znaku wodnego w celu dalszego wykorzystania materiałów graficznych jest niezgodne z prawem.

Zabronione jest kopiowanie treści zamieszczonych na stronach sklepu Brakelines.eu, które objęte są prawami autorskimi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl